Kalendarz wydarzeń

 ◄◄ 
 ◄ 
 ►► 
 ► 
kwiecień 2020
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

"Bialystok majn hajm"

Współpraca


SPOSOR ROKU JUBILEUSZOWEGO
 
Energa SA znak inwersyjny-01
 
MECENAT ROKU JUBILEUSZOWEGO

 logo fundacja stefczyka full 01

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NOWE Logo miasta Gdansk

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

sopot

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
woj pomorskie
 
 
PATRONI MEDIALNI ROKU JUBILEUSZOWEGO
logo rgb Patron medialny Roku Jubileuszowego  
 SZ logoo  
 
 
WSPÓŁPRACA REDAKCYJNA ROKU JUBILEUSZOWEGO
 

RMF-Classic-logo-bordo dopisać współpraca redakcyjna

 

 

PARTNER ROKU JUBILEUSZOWEGO

01 logo tskz podstawowe

Media i Partnerzy Teatru

trojmiasto plPortal Regionalny trojmiasto.pl dostępny w Internecie pod adresem www.trojmiasto.pl prezentuje aktualne informacje, wydarzenia sportowe, kulturalne i rozrywkowe w Trójmieście oraz prowadzi katalog trójmiejskich firm. Jest bez wątpienia najbardziej popularną lokalną witryną o największej dynamice wzrostu oglądalności w ostatnich latach. Współpraca z Teatrem Otwartym polega na informowaniu na stronach portalu o aktualnych wydarzeniach/koncertach organizowanych przez nasz teatr.
 
 
 
 
radiogdansklogoRadio Gdańsk 103,7 FM. Największa rozgłośnia radiowa w Trójmieście. Polskie Radio Gdańsk. Dociera do tysięcy domów , a także głęboko w morze. Współpraca z Teatrem Otwartym polega na informowaniu na antenie radia o aktualnych wydarzeniach, przedstawianiu relacji, oraz zapowiedzi dotyczących naszych koncertów. Pani redaktor Stanisława Grażyńska prowadzi wiele koncertów organizowanych przez nas
 
 
 
 
 
Classic logo3-RGBRMF Classic - to radio o charakterze muzyczno-literackim nadające w kilku miastach w Polsce. RMF Classic prezentuje muzykę klasyczną, filmową oraz informacje o najważniejszych imprezach kulturalnych: wystawach, spektaklach teatralnych, premierach filmowych i wydawniczych. Współpraca z Teatrem Otwartym została nawiązana w roku 2006 i polega na informowaniu na antenie radia i stronach internetowych radia o aktualnych wydarzeniach, przedstawianiu relacji, oraz zapowiedzi dotyczących naszych koncertów.
 
 

 


 
tvp gdanskTelewizja Polska oddział Gdańsk - Jest jedną z najnowocześniejszych stacji telewizyjnych w grupie Oddziałów TVP S.A. Dysponuje dwoma studiami, w tym cyfrowym studiem produkcyjnym o powierzchni niemal 600 m2 wyposażonym w urządzenia pozwalające zrealizować najbardziej skomplikowany program także nagrania stereofoniczne. Telewizja Gdańsk posiada nowoczesny wóz transmisyjny z pięcioma kamerami. Świadczymy usługi producentom zewnętrznym. Doświadczenie dziennikarzy, redaktorów, realizatorów, techników, rzemieślników telewizyjnych składa się na wysokiej jakości produkt, jakim jest program nadawany przez gdański oddział Telewizji Polskiej S.A. Współpraca z Teatrem Otwartym polega na przedstawianiu relacji , wywiadów z imprez organizowanych przez nasz teatr.
 
 
 
 
tvn24Telewizja TVN24 – Jedna z największych telewizji komercyjnych w kraju. TVN24 to pierwsza w Polsce całodobowa telewizja informacyjna, nadająca bez przerwy najświeższe informacje o wydarzeniach w Polsce i na świecie, poszerzone o publicystykę i komentarze.Serwis Informacyjny TVN24 jest aktualizowany co 30 minut, a zmienny układ bloków i ramówki pozwala na transmisje na żywo. Każde pół godziny programu zawiera komplet informacji z różnych dziedzin: polityki, biznesu, sportu oraz serwisy pogodowe. Współpraca z Teatrem nawiązała się w roku 2006 i polega na informowaniu widzów o aktualnych wydarzeniach organizowanych przez Teatr Otwarty , zamieszczaniu wywiadów i zaproszeń na nasze koncerty.
 
 
 
 
 
 
 
logo-irka-nowe-cmyk-300Instytut Rozwoju Kultury Alternatywnej IRKA to portal dla artystów i miłośników sztuki. IRKA jest połączeniem portalu informacyjnego i społecznościowego, zorientowanego wokół kultury.
 
 
 
 
 
 
 
logopolmic2009dPortal Polmic.pl jest pierwszym i jak dotąd jedynym w sieci serwisem internetowym, poświęconym w całości tylko i wyłącznie muzyce polskiej. Nadrzędnym jego celem jest informowanie o bieżącej aktywności środowiska muzycznego w Polsce oraz polskich muzyków za granicą, a także dostarczanie aktualnych, kompleksowych wiadomości o polskich artystach, instytucjach muzycznych i publikacjach o muzyce.
 
 
 
 
 
logo-DziennikBaltyckiWydawnictwo Trójmiejsckie. "Dziennik Bałtycki" działa w ramach ogólnopolskiego projektu "Polska". Tytuł połączył sześć dzienników regionalnych z nową gazetę ukazującą się na terenie całego kraju.
 
 
 
 

wrotapomorza
 
 
Portal Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego.
 
 
 
 
 
 
 
 
Poleć